O mnie

paulina_augustyn-small

Wykształcenie

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Dietetyka na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tytuł licencjata zdobyłam na  PWSZ w Nysie, na kierunku dietetyka o specjalności dietetyka kliniczna. Prace dyplomowe poświęciłam szerokiemu spektrum zagadnienia dietoterapii i leczenia kobiet ciężarnych z cukrzycą typu 1 oraz cukrzycy ciążowej. Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas licznych zajęć praktycznych i klinicznych w wielu poradniach specjalistycznych, żywieniowych oraz szpitalach klinicznych, głównie w Krakowie.

Dzięki doświadczeniu zawodowemu w czasie studiów zdobyłam szeroką wiedzę na temat wielu jednostek chorobowych, sposobu ich leczenia, dietoterapii oraz żywienia klinicznego. Tak bogate doświadczenie kliniczne pozwala mi jak najlepiej pomagać swoim pacjentom oferując wsparcie dietetyczne.

Nieustannie poszerzam swoje kwalifikacje i wiedzę z zakresu dietetyki klinicznej, medycyny, żywienia człowieka i psychologii. Na bieżąco śledzę aktualne informacje i zalecenia kliniczne poprzez czytanie  specjalistycznej literatury medycznej i publikacji naukowych,  a także biorę udział w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych. Wszystko po to, by jak najlepiej pomagać swoim pacjentom.

Aktualnie główną dziedziną jaką się interesuję jest psychologia odżywiania, psychodietetyka, motywacja oraz coaching żywieniowy.

 

Dyplomy i certyfikaty

Augustyn 1

Augustyn 3

Augustyn 5

Augustyn 6

Augustyn 8

Augustyn 9

Augustyn 10

Augustyn 11

Augustyn 12

Augustyn 13

Augustyn 14

Augustyn 15

Augustyn 16

Augustyn 4

Augustyn 7

Augustyn 8